Склад постійних комісій

    Постійні комісії

     

    1.         Комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально- 

         економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

      Голова постійної комісії – Ковальчук Юлія Олександрівна;

      Члени постійної комісії: Баландін Тетяна Іванівна;

                                               Вольчинський Роман Олександрович;

                                               Магурчак Олександр Васильович;

                                               Обишук Юрій Анатолійович;

                                               Савчук Жанна Євгенівна;

                                               Харченко Тетяна Володимирівна;

                                               Щерблюк Оксана Володимирівна;

                                               Ящукевич Максим Юрійович.

     

     

     

    1. 2.    Комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території,                     будівництва, архітектури, благоустрою:

          Голова постійної комісії – Сайкевич Степан Адамович;

          Члени постійної комісії:    Клемба Віталій Богданович;

                                                   Кос Михайло Леонтійович;

                                                   Кудря Геннадій Григорович;

                                                   Мельник Володимир Євгенович;

                                                   Мудрак Юрій Іванович;

                                                   Савчук Святослав Олександрович;

                                                   Степанюк Ольга Петрівна.

     

    1. 3.      Комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального   

                         господарства, енергозбереження та транспорту:

          Голова постійної комісії –  Камоцька Оксана Йосипівна

          Члени постійної комісії:   Маркін Олексій Сергійович;

                                                    Сербалюк Павло Романович

            4.     Комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, духовного    

              відродження та соціального захисту населення, прав людини,законності,  

            депутатської діяльності, етики та регламенту:

         Голова постійної комісії – Майко Галина Федорівна;

         Члени постійної комісії:    Ковальчук Наталія Василівна;

                                                   Мартинюк Леонід Володимирович;

                                                   Мороз Володимир Володимирович;

                                                   Сойко Віталій Євгенович;

                                                   Ярмолюк Оксана Миколаївна

     


ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016