ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

   

  ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ   ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

   

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   

  РІШЕННЯ

   

  від 12.04.2017р.  №  25

                   м. Горохів

   

   Про затвердження  тарифу на теплову енергію,

   яку виробляє ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВОЛИНЬ»

   Розглянувши лист ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВОЛИНЬ» від 03.02.2017 року № 10 щодо затвердження тарифу на виробництво теплової енергії з відновлювальних джерел енергії для Горохівського коледжу ЛНАУ, що знаходиться за адресою: Волинська область, м.Горохів, вул. Студентська, 8, відповідно до ст..31, пп 2 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись ст.. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок Антимонопольного комітету України в Волинській області від  05.04.2017р.  № 20/1.23-508,

   

  виконком міської ради вирішив:

   

  1. Затвердити тариф на виробництво теплової енергії з відновлювальних джерел енергії для Горохівського коледжу ЛНАУ, що знаходиться за адресою: Волинська область, м.Горохів, вул. Студентська, 8 в розмірі 1 247,8 грн. за 1 Гкал.

   

  1. Дирекції Горохівського коледжу ЛНАУ при укладанні угоди з ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВОЛИНЬ» враховувати, що зазначений тариф вступає в дію через 15 днів з дня офіційного оприлюднення і застосовується до моменту введення в дію нових економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію.

   

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу Ящукевича М.Ю..

   

         

                  Секретар виконавчого комітету                                       Н.КовальчукВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016