Горохівська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості детального плану території орієнтовною площею 2,0000 га в районі вулиць Б. Хмельницького та Луцької в м. Горохів Волинської області.

   

  1. Детальний план території орієнтовною площею 2,0000 га в районі вулиць Б. Хмельницького та Луцької в м. Горохів Волинської області уточнює планувальну структуру та функціональне призначення території, просторову композицію та параметри забудови та розроблений з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельних ділянок.
  2. Орієнтовна площа території, передбачена детальним планом становить 2,0000 га. Передбачається комплексний розвиток території проектування з розміщенням торгового центру. Також передбачається уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на території.
  3. Замовником детального плану території  є Горохівська міська рада.

  Виконавець – ТзОВ «ЗАХІДКОМУНПРОЕКТ». Головний архітектор проекту – М.В. Новосад (Сертифікат АА № 003681 від 27.02.2017 р.).

  4. Громадські слухання відбудуться 18 лютого 2021 року, 11:00 год. в приміщенні Горохівської міської ради (кабінет міського голови) по вул. Шевченка, 17 в м. Горохів

  1. Ознайомитись із проектом детального плану території орієнтовною площею 2,0000 га в районі вулиць Б. Хмельницького та Луцької в м. Горохів Волинської області можна на офіційному сайті Горохівської міської ради за http://gorokhivrada.gov.ua на протязі місяця з дня опублікування оголошення.
  2. Посадова особа, органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу організаційного забезпечення та земельних ресурсів Горохівської міської ради Карпевич А.О.
  3. Пропозиції щодо детального плану території приймаються на протязі місяця з дня опублікування даного оголошення.

  Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання  містобудівної  діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають право подавати:

       1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

       2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

       3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

       4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

       5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

  Розгляд пропозицій завершується через чотири тижні з дня опублікування даного оголошення.

 •  ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016