Горохівська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 0720810100:03:001:0503 по вул. Козацькій, 64, в м. Горохів Волинської області.

   

  1. Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 0720810100:03:001:0503 по вул. Козацькій, 64, в м. Горохів Волинської області уточнює планувальну структуру та функціональне призначення території, просторову композицію та параметри забудови та розроблений з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення з установленням червоних ліній вулиці, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та допоміжних будівель і споруд, визначення необхідного впорядкування території, влаштування благоустрою, під’їздних шляхів, місць паркування автомобільного транспорту.

  2. Орієнтовна площа території, передбачена детальним планом становить 0,1167 га. Передбачається комплексний розвиток території проектування з розміщенням будівель. Також передбачається уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на ділянці.

  3. Замовником детального плану території є Горохівська міська рада.

  Виконавець – ТОВ «АБ СПЕЦПРОЕКТ». Головний архітектор проекту – А.Я. Бідзіля.

  4. Громадські слухання відбудуться 19 листопада 2020 року, 11:00 год. в приміщенні Горохівської міської ради (кабінет міського голови) по вул. Шевченка, 17 в м. Горохів

  1. Ознайомитись із проектом детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 0720810100:03:001:0503 по вул. Козацькій, 64, в м. Горохів Волинської області можна на офіційному сайті Горохівської міської ради за http://gorokhivrada.gov.ua на протязі місяця з дня опублікування оголошення.

  2. Посадова особа, органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію розгляду пропозиційначальник відділу організаційного забезпечення та земельних ресурсів Горохівської міської ради Карпевич А.О.

  3. Пропозиції щодо детального плану території приймаються на протязі місяця з дня опублікування даного оголошення.

  Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

  1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

  2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

  3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

  4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

  5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

  Розгляд пропозицій завершується через чотири тижні з дня опублікування даного оголошення.ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016