Горохівська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості детального плану території земельних ділянок орієнтовною площею 1,8000 га для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та для індивідуального садівництва, які знаходяться по вул. І.Сливки в м. Горохів Горохівського району Волинської області.

   

  1. Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею 1,8000 га для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та для індивідуального садівництва, які знаходяться по вул. І.Сливки в м. Горохів Горохівського району Волинської області уточнює планувальну структуру та функціональне призначення території, просторову композицію та параметри забудови та розроблений з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельних ділянок.
  2. Орієнтовна площа території, передбачена детальним планом становить 1,8000 га. Передбачається здійснення будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд та ведення індивідуального садівництва. Також передбачається уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на ділянках.
  3. Замовником детального плану території  є Горохівська міська рада.

  Виконавець – ТОВ «АБ СПЕЦПРОЕКТ». Головний архітектор проекту – А.Я. Бідзіля.

  4. Громадські слухання відбудуться 30 липня 2020 року, 11:00 год. в приміщенні Горохівської міської ради (кабінет міського голови) по вул. Шевченка, 17 в м. Горохів

  1. Ознайомитись із проектом детального плану території земельних ділянок орієнтовною площею 1,8000 га для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та для індивідуального садівництва, які знаходяться по вул. І.Сливки в м. Горохів Горохівського району Волинської області можна на офіційному сайті Горохівської міської ради за http://gorokhivrada.gov.ua на протязі місяця з дня опублікування оголошення.
  2. Посадова особа, органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу організаційного забезпечення та земельних ресурсів Горохівської міської ради Карпевич А.О.
  3. Пропозиції щодо детального плану території приймаються на протязі місяця з дня опублікування даного оголошення.

  Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання  містобудівної  діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають право подавати:

       1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

       2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

       3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

       4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

       5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

  Розгляд пропозицій завершується через чотири тижні з дня опублікування даного оголошення.

 •  ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016