• Горохівська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована по вул. Б. Хмельницького (в районі земельних ділянок Б. Хмельницького, 11, Б. Хмельницького,13) в м. Горохів Волинської області.

   

  1. Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована по вул. Б. Хмельницького (в районі земельних ділянок Б. Хмельницького, 11, Б. Хмельницького,13) в м. Горохів Волинської області розроблено з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельних ділянок.
  2. Орієнтовна площа території, передбачена детальним планом становить 0,0100 га. Передбачається уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній ділянці.
  3. Замовником детального плану території  є Горохівська міська рада.

  Виконавець – ТОВ «АБ СПЕЦПРОЕКТ». Кваліфікаційний сертифікат на розроблення містобудівної документації серія АА № 003268 від 15 липня 2016 року.

  4. Громадські слухання відбудуться 02 липня 2020 року, 11:00 год. в приміщенні Горохівської міської ради (кабінет міського голови) по вул. Шевченка, 17 в м. Горохів

  1. Ознайомитись із проектом детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована по вул. Б. Хмельницького (в районі земельних ділянок Б. Хмельницького, 11, Б. Хмельницького,13) в м. Горохів Волинської області можна на офіційному сайті Горохівської міської ради за http://gorokhivrada.gov.ua на протязі місяця з дня опублікування оголошення.
  2. Посадова особа, органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу організаційного забезпечення та земельних ресурсів Горохівської міської ради Карпевич А.О.
  3. Пропозиції щодо детального плану території приймаються на протязі місяця з дня опублікування даного оголошення.

  Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання  містобудівної  діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають право подавати:

       1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

       2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

       3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

       4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

       5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

  Розгляд пропозицій завершується через чотири тижні з дня опублікування даного оголошення.ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016