9 квітня, у кабінеті міського голови, відбулась нарада із представниками ОСББ міста. Проводив її Петро Лавренюк- експерт програми «Енергоефективність в Україні» у Волинській області. Було розглянуто питання залучення коштів на модернізацію будинків з метою покращення їх енергоефективності. Експертом було розглянуто 2 можливих варіанти:
   
  1. Теплі кредити – кредити на придбання матеріалів для утеплення будинків з можливістю повернення державою коштів від 50 до 70%.
   
  2. Фонд енергоефективності, який зараз створюється в Україні, та до якого будуть залучені кошти Європейського союзу. Для отримання відшкодування коштів необхідно буде провести енергоаудит, розробити проектну документацію та взяти кредит у одному з державних банків. За рахунок фонду буде відшкодовано від 50 до 80 відсотків вартості коштів на проведення усіх робіт з енергомодернізації будинків.
   
  Петро Лавренюк наголосив, що зараз в Україні кращі умови для енергомодернізації будинків ніж були у наших сусідів – поляків, які також проводили такі роботи за кошти ЄС.
   
  У свою чергу міський голова В.Годик наголосив, що у Горохівській міській раді діє програма підтримки ОСББ, та усім бажаючим долучитись до енергомодернізації будинків буде надано фінансову підтримку.
   
  Якщо у Вас виникли питання стосовно підтримки енергомодернізації ОСББ – звертайтесь у Горохівську міську раду.ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016