Новини:

30 січень 2017 року

 •  

  Зустріч з питань діяльності ОСББ

   

  У п’ятницю 27 січня у кабінеті Горохівського міського голови відбулась зустріч представників ОСББ міста та представників житлових будинків, що мають бажання створити ОСББ, з Головою ради голів ОСББ міста Луцька Петром Лавренюком.

   

  Під час зустрічі, яка тривала майже 4 години, було обговорено ряд проблемних питань , що виникають у процесі створення та діяльності ОСББ. Було піднято ряд актуальних питань на які було отримано вичерпні відповіді.

   

  Особливу увагу було приділено програмі підтримки ОСББ на рівні держави та з місцевого бюджету.

   

  Хотілося б наголосити, що у бюджеті на 2017 рік Горохівською міською радою передбачено кошти на підтримку ОСББ.

   

  Горохівський міський голова наголосив, що у разі виникнення питань щодо створення та діяльності ОСББ жителі міста можуть звертатись до міської ради за роз’ясненнями та посильною допомогою.

   

 •  

  Зустріч представників поліції та міської влади з фізичними особами-підприємцями

   

   

  На прохання Горохівського відділу поліції у Горохівській міській раді відбулась зустріч начальника Горохівського відділу поліції С.Поторася та Горохівського міського голови В.Годика з підприємцями які мають торгові об’єкти на території міста.

   

  Керівник місцевого відділу поліції наголосив на тому, що останнім часом збільшилась кількість крадіжок на території міста у тому числі з торгових об’єктів і запропонував, як один із методів боротьби з злочинністю, встановити підприємцям біля своїх торгових об’єктів камери спостереження. Це дасть змогу не тільки полегшити розшук злочинця, а й попередити злочин.

   

  Міський голова, у свою чергу, запропонував взяти частину витрат по встановленню камер на міський бюджет, а саме, оплатити підключення до мережі і подальшу оплату трафіку.

   

  За підсумками зустрічі було вирішено обговорити дане питання між підприємцями і, у разу позитивного вирішення даного питання, звертатись до відділення поліції та міської ради для узгодження наступних дій.


 • ВХІД
  ДОКУМЕНТИ
  Copyright 2016