Новини:

29 листопад 2018 року

 • Сесією Горохівської міської ради від 29 листопада 2018 року № 27 - 39/2018 прийнято рішення "Про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверків) на території міста Горохів"

  Враховуючи складну ситуацію, що склалася в державі, зважаючи на постійну небезпеку агресії проти України, з метою забезпечення прав та законних інтересів мешканців міста Горохів, з метою недопущення травматизму серед населення внаслідок порушення правил поводження з піротехнічними виробами, керуючись статтею 25, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

  міська рада вирішила :
  1. Заборонити використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) на території м.Горохів до моменту завершення операції об’єднаних сил.
  2. Зобов’язати власників торгово-розважальних закладів міста попереджати своїх відвідувачів про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверків).
  3. Попередити власників торгово-розважальних закладів міста про те, що в разі використання піротехнічних засобів (феєрверків) на території, прилеглій до їхнього закладу, міською радою буде прийнято рішення про обмеження часу роботи даного закладу.
  4. Рекомендувати Горохівському відділу поліції ГУНП в Волинській області забезпечити належний контроль щодо виконання п.1 даного рішення.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу Ящукевича М.Ю.

   


  ВХІД
  ДОКУМЕНТИ
  Copyright 2016