Новини:

25 травень 2017 року

 •        Шановні Горохівчани та гості міста!  У цей весняний день ми разом святкуємо 777 День народження нашого чарівного міста.

   

         День міста - це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Дякуємо всім мешканцям Горохова, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаємо також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією. Переконаний, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є ваша, дорогі горохівчани, самовіддана праця та велика любов до рідного міста. Наша Горохівщина славиться цікавим історичним минулим  від самого існування до сьогоднішнього дня.   Від XV століття , де ще тоді  Горохів належав великому князю литовському , Горохів вже іменувався містечком. І переходячи з рук в руки різних можновладців, Горохівщина під тяжким ярмом не зламалася, а твердо витримала всі труднощі життєвої долі. Сьогодні ми  маємо незалежність, яка дає прекрасну можливість насолоджуватися прогулянками нашого парку, міського скверу з фонтаном і дитячими майданчиками для ігри та відпочинку. Наші діти вільно відвідують художні заклади, спортивні секції, в яких розвивають свої таланти. І які б  випробування не готувала нам доля, ми завжди повинні перш за все пам’ятати, що нам потрібно бути людиною з великої букви і сильного духу. Час вносить свої корективи і ювілейних 777 років ми разом відбудовуємо наше місто, де я особисто і кожний з вас своїми стараннями та зусиллями сприяємо налагодженню його інфраструктури. Я дуже вдячний усім за це. Вірю – разом ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Горохова.

   

       Я усім бажаю мирного неба над головою, щоб ні ми, ні наші діти та онуки не зазнали жахіть війни, щоб матері не ховали своїх дітей. Хай сімейний затишок і добробут буде у кожній родині. Бажаю вам міцного здоров’я, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.

   

        Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. Хочеться сказати словами з пісні нашого земляка та поета Степана Кривенького:

   

   

   Хай у щасті й добрі

   Завжди буде наш дім,

   Хай лунають пісні солов’їні.

   Ти живи сто віків,

   Рідний мій Горохів,

   Рідне місто моєї Волині.

   

   

   Зі святом дорогі Горохівчани ! З Днем міста!!!

   

   

  З повагою

  Міський голова

  В.Годик


  ВХІД
  ДОКУМЕНТИ
  Copyright 2016