Новини:

16 листопад 2017 року

Перелік питань, що виносяться на розгляд 17 сесії міської ради 17.11.2017р.

 1. Про інформацію голови Горохівської міської виборчої комісії Погудіної С.В. «Про заміщення депутата Горохівської міської ради»
 2. Про внесення змін в рішення міської ради від 24.11.2015 р. № 1-6/2015 «Про утворення постійних комісій ради, затвердження Положення про постійні комісії Горохівської міської ради, їх складу, обрання голів комісій»
 3. Про внесення змін в рішення міської ради від 24.11.2015 р. № 1-6/2015 «Про    закріплення обраних на виборах депутатів Горохівської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі за одномандатними виборчими округами Горохівської міської ради»
 4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23.12.2016р. №11-1/2016 «Про міський бюджет на 2017 рік»
 5. Про внесення змін до рішення сесії міської  ради  від 23.12.2016р. №11-2/2016 «Про  затвердження Програми економічного та соціального  розвитку міста Горохів на 2017 рік»
 6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23.12.2016р. №11-3/2016  «Про міську Програму благоустрою, реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Горохів на 2017 рік»
 7. Про внесення змін до рішення сесії міської  ради  від 23.12.2016р. №11-11/2016 «Про Програму розвитку дошкільної освіти на території Горохівської міської ради на 2017 рік»
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Арцимені Ю.В. 2.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Редчуку М.В.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Сапожнику А.І.
 11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Тимчишину О.Р.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Худзику Т.М.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Вольчинському А.Д.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Генсецькій Н.С.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Саку В.О.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Семерею Ю.О.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Суліму В.П.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну виду цільового призначення земельної ділянки Степанюк О.В.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору сервітуту з гр. Новосадом М.Р.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору сервітуту з гр. Білозір Л.В.
 21. Про затвердження детального плану території зміни цільового використання земельної ділянки по вул. Грушевського, 16 в м. Горохів, Волинської обл.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грищука І.А.
 23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колоса В.К.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Костючко В.Ф., гр. Костючко Л.Я.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ладики А.М.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ладики М.М.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левосюк О.О., гр. Сіпаченко М.С., гр. Левосюка Ю.С., гр. Левосюк О.Ю.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Назарчука В.П., гр. Назарчук Г.К.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Творовської Л.Б.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тишка Є.В.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткачук Г.В.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Уйгелій М.І.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ємчик А.В.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у постійне користування земельної ділянки Головному територіальному управлінню юстиції у Волинській області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.
 35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку для встановлення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності гр. Кондратюк Л.С.
 36. Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельну ділянку по вул. грушевського, 66А в м. Горохів.
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грибок Т.Я.
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Оніщук Бацмай С.В.
 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пашку В.С.
 40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дудіній І.Ю.
 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голасу В.С.
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Колосу В.К.
 43. Про припинення дії рішення Горохівської міської ради від 30.06.2006 р. № 2/10 та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбань Л.Є.
 44. Про закріплення території для проведення благоустрою Заєць А.І.
 45. Про закріплення території для проведення благоустрою Карпусь А.Л.
 46. Про надання дозволу гр. Гнатів Л.Є. на передачу в суборенду земельної ділянки.
 47. Про внесення змін до рішення Горохівської міської ради від 13 червня 2017 року № 15-21/2017 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право суборенди ПАТ «Горохівське АТП № 10764».
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок ПрАТ «Волиньобленерго» та внесення змін до рішення Горохівської міської ради № 21-16/2012 від 25 жовтня 2012 року.
 49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Колібко Б.О. (висновку комісії немає, на розгляд сесії)
 50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Романову Ф.П.
 51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сасу Р.М.
 52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іщук Г.Ф.(або про відмову в наданні дозволу, рекомендувати створення ОСББ)
 53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Головей М.А.
 54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Северину Д.С. (висновку комісії немає, на розгляд сесії)
 55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Щербині Р.І.
 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рощині Н.Ю. (висновку комісії немає, на розгляд сесії)
 57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баландін Т.І. (висновку комісії немає, на розгляд сесії)
 58.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Янів Н.М. (висновку комісії немає, на розгляд сесії)
 59.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Косюк Л.І. (висновку комісії немає, на розгляд сесії)
 60.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баранчуку С.В. (висновку комісії немає, на розгляд сесії)
 61.  Про внесення змін до рішення Горохівської міської ради № 10-50/2016 від 12 грудня 2016 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гребенку А.О.
 62. Про припинення дії рішення Горохівської міської рад «Про передачу у власність земельної ділянки гр. Місіюку Б.Б.».
 63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Саку В.О.
 64. Про розгляд клопотання ОСББ «Паркова, 3-1».
 65. Про заміну орендаря земельної ділянки.
 66. Пільги земельний податок на 2018 рік.???
 67. Про розгляд заяв учасників бойових дій.
 68.  Про перенесення розгляду заяви гр. Ковбасовської О.О.
 69.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність ОСББ «Столярчука, 10». (в разі наявності витягу з ДЗК).


ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016