Новини:

15 лютий 2018 року

Інформація Горохівського районного відділу ДРАЦС

Не знаєш як вирішити спір?                        

Вимагають хабара за іспит чи навчання?   

Не знаєш як оформити субсидію?              

Забирають бізнес? Відбирають майно?     

Горохівська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості детального плану території внесення змін до детального плану території кварталу по вул. Коцюбинського в м. Горохів Волинської обл.

 

  1. Детальний план території внесення зміни до детального плану території кварталу по вул. Коцюбинського в м. Горохів Волинської обл. уточнює планувальну структуру та функціональне призначення території, просторову композицію та параметри забудови та розроблений з метою виділення земельної ділянки Церкві Євангельських Християн-Баптистів м. Горохів для будівництва та обслуговування дитячого будинку сімейного типу.
  2. Площа території, передбачена детальним планом становить 0,2000 га, площа ділянки пропонованої до відведення становить 0,2000 га – дві окремі ділянки по 0,1000 га. Передбачається здійснення будівництва та обслуговування дитячого будинку сімейного типу, дитячих ігрових майданчиків та господарських будівель. Також передбачається уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній ділянці та внесення змін до раніше затвердженого детального плану території.
  3. Замовником детального плану території  є Горохівська міська рада.

Виконавець – Горохівське комунальне госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство. Головний архітектор проекту – Солярчук Богдан Дмитрович (кваліфікаційний сертифікат архітектора АА № 001108)

Фінансування робіт проводилось за кошти Церкви Євангельських Християн-Баптистів.

  1. Ознайомитись із проектом детального плану території зміни до детального плану території кварталу по вул. Коцюбинського в м. Горохів Волинської обл  можна в кабінеті міського голови по вул. Шевченка, буд. 17 в м. Горохів з понеділка по п’ятницю з 800 до 1300  на протязі місяця з дня опублікування оголошення.
  2. Посадова особа, органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу організаційного забезпечення та земельних ресурсів Горохівської міської ради Карпевич А.О.
  3. Пропозиції щодо детального плану території приймаються на протязі місяця з дня опублікування даного оголошення.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання  містобудівної  діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають

право подавати:

     1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Розгляд пропозицій завершується через чотири тижні з дня опублікування даного оголошення.


ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016