Новини:

4 вересень 2017 року

9 вересня свято здорового способу життя - День фізкультурника. Спорт це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед!

 • 23-25 СЕРПНЯ

   

  вперше в м. Луцьку і в Україні  відбулася І Міжнародна літня Сеньйоріада - спортивні змагання між людьми поважного віку у віці від 50 років, які належать до Університетів третього віку

   

   

  ДЕВІЗ СЕНЬЙОРІАДИ - “ЖИТТЯ — ЦЕ РУХ”
   

  У ній з успіхом прийняла участь жіноча команда Горохова –

   

  • Людмила Бондар - друге місце у бігу на дистанцію 500м серед жінок 60+;

   

  • Людмила Круковська - перше місце у змаганнях по згинанню і розгигинанню рук від гімнастичної платформи серед жінок 60+;

   

  • Ніна Тимощук - друге місце у штовханні ядра серед жінок 50+; третє місце у змаганнях зармреслінгу серед жінок 50+;

   

  • Тетяна Тишкова - друге місце у по шахах серед жінок  50+;

   

  • Майя Линдюк - перше місце у велогонці «Крос-кантрі» серед жінок у номінації 50, третє місце у змаганнях «Велофігурка» серед жінок 50+;

   

   

  Горохівська команда виявилася єдиною, всі члени якої – призери.

  Її учасниці   вибороли найбільшу кількість нагород у співвідношенні до кількості членів команди.

   

   

  ГОРОХІВСЬКА КОМАНДА ДЯКУЄ ЗА ПІДТРИМКУ:

  Івану Бондару, ФОП, магазин «РОСТОК»,

  ГО «ЦЕНТР ЖІНОЧИХ ІНІЦІАТИВ «МАРІЯ» (голова - Л. Бондар).

   

  За емоційну підтримку дякуємо Горохівській РДА (Л. Матвеєвій) та Горохівській районній раді (Т. Щерблюку).

   

  Участь у заході взяли більше двохсот спортсменів із Києва, Горохова, Ковеля, Володимира-Волинського, Рожища, Сміли, а також із Туреччини, Республіки Польща, Литовської Республіки.
   

  Вік учасників Сеньйоріади– від п’ятидесяти до до понад вісімдесят років, Це люди, які, вийшовши на пенсію, не хочуть сидіти вдома, прагнуть вести активний та здоровий спосіб життя. Вони прагнуть  цікавого життя, та головне – вчать любити й цінувати себе в будь-якому віці.

   

  Жіноча команда Горохова показала найкращий результат!

   

  Жіноча команда Горохова – команда призерів!

 • З 31 серпня по 2 вересня 2017 року делегація Горохівської міської ради, на чолі з міським головою Віктором Годиком, перебувала з офіційним візитом у місті Хорощ республіки Польща.

   

  Основною ціллю поїздки було підписання документів на другий етап «Програми транскордонного співробітництва Польщі-Білорусії-України 2014-2020» проекту «Покращення швидкості транспорту на території міста і гміни Хорощ і Горохів».

   

  Під час зустрічі з бурмістом Хороща Робетом Вардзінскі, 31 серпня 2017 року, було обговорено ряд питань співпраці в рамках проекту та перспективи подальшої співпраці в реалізації інших проектів.

   

  1 вересня 2017 року документацію було подано у «Центр європейських проектів» у Варшаві.

   

  Хотілося б наголосити, що наш спільний проект у 1 турі набрав один з найвищих балів і ми надіємось на його перемогу.

   

  Під час візиту до Польщі нами було вивчено досвід покращення інфраструктури міста Хорощ, а також, під час візиту до Варшави, взято кілька ідей для подальшого їх втілення у нашому місті.

   

  Коротко про проект:

   

  Проект передбачає реконструкцію доріг та тротуарів по вулицях Шевченка, Столярчука, Богдана Хмельницького та будівництво дороги біля ставу. Окрім цього планується створення нового скверу коло ставу та ряд інших інфраструктурних робіт. Під час виконання проекту буде замінено асфальтне покриття доріг, покриття тротуарів бруківкою, заміна освітлення, встановлення лавок, смітників та озеленення міста.

   

  Якщо у когось із Вас є ідеї як можна покращити наше рідне місто – звертайтесь у міську раду. З радістю вислухаємо Вас.

 •  


  ВХІД
  ДОКУМЕНТИ
  Copyright 2016