Новини:

2 листопад 2018 року

Перелік питань, що виносяться на розгляд 27 сесії міської ради

 

 1. Про анулювання результатів земельних торгів
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Гайді В.А.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Савчуку А.В.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Горщар Н.Ю.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Захарчук О.Г.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) гр. Козаченку Ю.А.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Мруць Г.М.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Процюку М.В.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність ОСББ «Столярчука,4».
 10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на ім’я Держави Україна в особі Генеральної прокуратури Україна (прокуратури Волинської області – право оперативного управління).
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бачинського Я. О., гр. Бачинської Н.М.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грищук С.М., гр. Радчук І.О.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грибок Т.Я.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грищука М.Є. та передачу земельної ділянки у власність гр. Барчук М.С.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крисюка М.Я. та передачу земельної ділянки у власність гр. Крисюк О.О.
 16. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та продаж земельної ділянки гр. Шиману Ю.Ю.
 17. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул. Грушевського, 66А в м. Горохів, Волинської обл.
 18. Про продовження договору оренди земельної ділянки гр. Ткаліченку П.В.
 19. Про перенесення розгляду заяви гр. Соколової Ю.О.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мохончук Л.І.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитрук Т.Й.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сірук О.С.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стащуку М.Л.
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харчуку О.В.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горохівській районній раді Волинської області.
 26. Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельну  ділянку по вул. Гетьманській, 2 в м. Горохів.
 27. Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельну ділянку по вул. Козацькій, 98 в м. Горохів, що перебуває у власності гр.. Заєць А.І.
 28. Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельні ділянки по вул. Козацькій, 98 в м. Горохів, що пропонуються до виставлення на прилюдні торги з продажу права оренди.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Міндюка В.Ф.
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Макаренко Ю.В. та гр. Колібку О.Т.
 31. Про припинення права постійного користування земельними ділянками УДКСУ у Горохівському районі Волинської області.
 32. Про розгляд звернень гр. Голдованської С.Л., Голдованського Б.А. та Острій М.О.


ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016