27.07.2020

Горохівська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0460 га для розміщення об’єкта торгівлі, яка розташована по вул. Луцькій, 7/1, в м. Горохів Волинської області.

 

 1. Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0460 га для розміщення об’єкта торгівлі, яка розташована по вул. Луцькій, 7/1, в м. Горохів Волинської області уточнює планувальну структуру та функціональне призначення території, просторову композицію та параметри забудови та розроблений з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельних ділянок.
 2. Орієнтовна площа території, передбачена детальним планом становить 0,0460 га. Передбачається комплексний розвиток території проектування з розміщенням будівель торгівлі. Також передбачається уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на ділянці.
 3. Замовником детального плану території  є Горохівська міська рада.

Виконавець – ТОВ «АБ СПЕЦПРОЕКТ». Головний архітектор проекту – А.Я. Бідзіля.

4. Громадські слухання відбудуться 21 серпня 2020 року, 11:00 год. в приміщенні Горохівської міської ради (кабінет міського голови) по вул. Шевченка, 17 в м. Горохів

 1. Ознайомитись із проектом детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0460 га для розміщення об’єкта торгівлі, яка розташована по вул. Луцькій, 7/1 в м. Горохів Волинської області можна на офіційному сайті Горохівської міської ради за http://gorokhivrada.gov.ua на протязі місяця з дня опублікування оголошення.
 2. Посадова особа, органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу організаційного забезпечення та земельних ресурсів Горохівської міської ради Карпевич А.О.
 3. Пропозиції щодо детального плану території приймаються на протязі місяця з дня опублікування даного оголошення.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання  містобудівної  діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають право подавати:

     1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Розгляд пропозицій завершується через чотири тижні з дня опублікування даного оголошення.

 • ВХІД
  ДОКУМЕНТИ
  Copyright 2016