27.05.2020

 •  

  Шановні Горохівчани! Маємо гарну нагоду у День Вознесіння Господнього вже у 780-й раз відзначити  День народження нашого чарівного міста.

  У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парк і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив та творить його славетну історію та  традиції.

  Наше місто – трудівник, борець, митець, будівничий. Завжди молоде, воно з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим: перевтілюються його вулиці, створюється сучасна інфраструктура. Місто стає привабливішим для гостей та інвесторів.

  Та найбільше надбання міста, його справжня окраса та гордість – ГОРОХІВЧАНИ. Адже саме завдяки Вашому натхненню, «золотим рукам», самовідданості та наполегливості живе та розвивається наше місто.

  Усі досягнення, якими багатий Горохів, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож  дякуємо кожному з Вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту містян.

  Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до нашого славного Горохова, адже саме ми спільними зусиллями маємо кожного дня, кожного року творити наше місто заради наших батьків і наших дітей.

  Зичимо кожній родині здоров'я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!

  Зі святом Вас, дорогі земляки!

  З великою повагою  

  міський голова Віктор Годик та колектив Горохівської міської ради.

   

   

  Шановні Горохівчани та гості нашого міста. Про дату проведення урочистих заходів з нагоди 780-ї річниці м.Горохів буде повідомлено додатково, після зняття карантинних обмежень.

   

  ВХІД
  ДОКУМЕНТИ
  Copyright 2016