18.12.2019

Перелік питань 36 сесії міської ради 18.12.2019р.

 

 1.  Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21.12.2018р. №28-5/2018 «Про міський бюджет на 2019 рік»
 2. Про розгляд звернення Горохівської районної профспілкової організації працівників АПК щодо прийняття в комунальну власність м.Горохів майнового комплексу Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Веселка»
 3. Про передачу соціальної квартири №23 по вул. І.Сливки, 39 в м.Горохів
 4. Про надання дозволу на розробку звіту про експертну грошову оцінку  земельної ділянки
 5. Про затвердження межі земельної ділянки, що відводиться гр.Голдованській З.З.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у власність гр. Бабію І.П.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Шестовій В.М.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки  в натурі (на місцевості)

 гр.Мейті М.Ф.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки  в натурі (на місцевості)

 гр. Сафоніку А.О., гр. Сафоніку Б.О.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж, земельної ділянки  в натурі (на місцевості)

 гр. Станішевській М.А.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) та надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо поділу земельної ділянки
 2. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки
 3. та передачу у власність шляхом продажу земельної ділянки ТзОВ «ПРАЙМ ВЕСТ»

ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016