15.02.2018

Горохівська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості детального плану території внесення змін до детального плану території кварталу по вул. Коцюбинського в м. Горохів Волинської обл.

 

  1. Детальний план території внесення зміни до детального плану території кварталу по вул. Коцюбинського в м. Горохів Волинської обл. уточнює планувальну структуру та функціональне призначення території, просторову композицію та параметри забудови та розроблений з метою виділення земельної ділянки Церкві Євангельських Християн-Баптистів м. Горохів для будівництва та обслуговування дитячого будинку сімейного типу.
  2. Площа території, передбачена детальним планом становить 0,2000 га, площа ділянки пропонованої до відведення становить 0,2000 га – дві окремі ділянки по 0,1000 га. Передбачається здійснення будівництва та обслуговування дитячого будинку сімейного типу, дитячих ігрових майданчиків та господарських будівель. Також передбачається уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній ділянці та внесення змін до раніше затвердженого детального плану території.
  3. Замовником детального плану території  є Горохівська міська рада.

Виконавець – Горохівське комунальне госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство. Головний архітектор проекту – Солярчук Богдан Дмитрович (кваліфікаційний сертифікат архітектора АА № 001108)

Фінансування робіт проводилось за кошти Церкви Євангельських Християн-Баптистів.

  1. Ознайомитись із проектом детального плану території зміни до детального плану території кварталу по вул. Коцюбинського в м. Горохів Волинської обл  можна в кабінеті міського голови по вул. Шевченка, буд. 17 в м. Горохів з понеділка по п’ятницю з 800 до 1300  на протязі місяця з дня опублікування оголошення.
  2. Посадова особа, органу місцевого самоврядування, відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу організаційного забезпечення та земельних ресурсів Горохівської міської ради Карпевич А.О.
  3. Пропозиції щодо детального плану території приймаються на протязі місяця з дня опублікування даного оголошення.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання  містобудівної  діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають

право подавати:

     1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Розгляд пропозицій завершується через чотири тижні з дня опублікування даного оголошення.

ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016