04.09.2017

 • З 31 серпня по 2 вересня 2017 року делегація Горохівської міської ради, на чолі з міським головою Віктором Годиком, перебувала з офіційним візитом у місті Хорощ республіки Польща.

   

  Основною ціллю поїздки було підписання документів на другий етап «Програми транскордонного співробітництва Польщі-Білорусії-України 2014-2020» проекту «Покращення швидкості транспорту на території міста і гміни Хорощ і Горохів».

   

  Під час зустрічі з бурмістом Хороща Робетом Вардзінскі, 31 серпня 2017 року, було обговорено ряд питань співпраці в рамках проекту та перспективи подальшої співпраці в реалізації інших проектів.

   

  1 вересня 2017 року документацію було подано у «Центр європейських проектів» у Варшаві.

   

  Хотілося б наголосити, що наш спільний проект у 1 турі набрав один з найвищих балів і ми надіємось на його перемогу.

   

  Під час візиту до Польщі нами було вивчено досвід покращення інфраструктури міста Хорощ, а також, під час візиту до Варшави, взято кілька ідей для подальшого їх втілення у нашому місті.

   

  Коротко про проект:

   

  Проект передбачає реконструкцію доріг та тротуарів по вулицях Шевченка, Столярчука, Богдана Хмельницького та будівництво дороги біля ставу. Окрім цього планується створення нового скверу коло ставу та ряд інших інфраструктурних робіт. Під час виконання проекту буде замінено асфальтне покриття доріг, покриття тротуарів бруківкою, заміна освітлення, встановлення лавок, смітників та озеленення міста.

   

  Якщо у когось із Вас є ідеї як можна покращити наше рідне місто – звертайтесь у міську раду. З радістю вислухаємо Вас.

 •  

  ВХІД
  ДОКУМЕНТИ
  Copyright 2016